ФСК «ПОВІР У СЕБЕ» ВИПОВНИЛОСЬ 25!

3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, у МБК «Сузір’я» з нагоди 25-річчя КЗ "Фізкультурно - спортивного клубу "Повір у себе" відбувся святковий концерт. Захід провели з дотриманням карантинних норм.
У спортивно-реабілітаційному комплексі займається близько 70 осіб, які відвідують секції: настільного тенісу, більярду, шахів, шашок, легкої атлетики, пауерліфтингу, фізичної реабілітації. Вихованці клубу постійно беруть участь у Всеукраїнських, обласних та районних змаганнях. Серед них – чемпіони світу, Європи, України, переможці міжнародних, всеукраїнських змагань.
Руслан Серпенінов привітав спортсменів та тренерів з ювілеєм закладу, подякував за постійні високі досягнення у спорті, побажав нових звершень та вручив Грамоти міської ради, а ще - Олександру Цицюрі, директору закладу, сертифікат на навчальну дошку «Мова жестів».
Про відзначення 25-річчя з дня створення фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе» більше у відео.

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"