, Головний редактор

Розпочався "осінній" призов

З початком жовтня в Україні вже традиційно розпочався призов громадян на строкову військову службу, який здійснюється відповідно до Указу Президента «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Він триватиме з жовтня по грудень 2021 року.

Протягом «осіннього призову 2021 року» через Сарненський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки на строкову військову службу планується призвати 22 військовозобов’язаних призовників Сарненської міської територіальної громади, з початку жовтня вже 14 призовників  було направлено на строкову військову  службу від нашої громади.

Термін служби в армії становить: 18 місяців – для призовників, які не мають вищої освіти, або 12 місяців – для призовників з освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра. Призову на військову службу підлягають юнаки з 18 до 27 років, які визнані придатними за станом здоров’я і не мають права на відстрочку.


Підставами для відстрочки від призову є:


Сімейні обставини – опікунство над непрацездатними родичами; дружина чи дитина з інвалідністю; вагітна дружина; двоє і більше дітей; дитина у віці до 3-х років; самостійне виховання дитини; сирітство; брат на строковій службі у цей час.

Стан здоров'я – якщо призовника визнали тимчасово непридатним до військової служби, тривалість відстрочки становитиме 1 рік.

Навчання – інтернатура, аспірантура, докторантура. Також мають право на відстрочку особи, молодші 21 року, які здобувають освіту за денною формою навчання.

Професійна діяльність – священнослужителі; кандидати (доктори) наук, які працюють на посадах за спеціальністю; педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів з повною вищою освітою; медичні працівники, сільські, селищні, міські голови; поліцейські, резервісти.

Не підлягають призову підозрювані у кримінальних злочинах.

Призвані військовослужбовці строкової служби, до виконання бойових дій в зоні проведення ООС на Сході України не залучаються.


Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та  мобілізаційної роботи Сарненської міської ради. 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання