23 квітня 2021 року

про направлення на адресу

Управління справи квартирного обліку

військовослужбовця (особа).

Розглянувши лист начальника Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука про направлення на адресу Управління справи квартирного обліку (особа), який проходить військову службу в даному Управлінні, для вирішення питання про зарахування його на квартирний облік по місцю служби, на підставі підпункту 2 пункту 2 статті 40 Житлового кодексу  УРСР,  беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради,-

В И Р І Ш И В:

1. Зняти (особа) з квартирного обліку у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.
  2. Направити на ім’я Івана Осипчука- начальника Управління Служби безпеки України у Львівській області (79012, м.Львів, вул.Д.Вітовського,55) справу квартирного обліку (особа), для постановки його на квартирний облік по місцю служби.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024