ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

1. Інвестор (замовник): Сарненська міська рада Рівненської області .

Поштова і електронна адреса:  34500, Рівненська область, м.Сарни, вул.Широка, 31.

1. Місце розташування майданчиків (трас) будівництва (варіанти): с.МалеВербче по вул.Центральна 41 Сарненського району Рівненської області  .
  2. Характеристика діяльності (об'єкта):Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу в с.МалеВербче по вул.Центральна 41 Сарненського району Рівненської області (коригування).

До об’єктів , що становлять підвищену екологічну небезпеку – не відноситься.

Транскордонного впливу не має.

Технічні і технологічні дані :  Встановлення в існуючу котельню ДНЗ села Мале Вербче двох стальних  твердопаливних водогрійних  котлів з ручною подачею палива  ALTEP-DUO PLUS (КТ-2Е) потужністю  75 кВт та 95 кВт , що працюють на біопаливі . (виробник ПП «Альтеп-Центр» м.Чернігів , Україна). Загальна теплова потужність котельні  після ремонту – 170  кВт.

1. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності:

- забезпечення тепловою енергією споживачів котельні;

- зменшення непродуктивних витрат тепла;

- економія паливно-енергетичних ресурсів, водних ресурсів та електроенергії.

1. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

Земельних: в межах існуючої земельної ділянки ДНЗ с.Мале Вербче площею S=0,7067 га, кадастровий номер: 5625482800:03:001:0042 .

Сировинних:  основне паливо – деревина, відходи деревина вологістю не більше 30% та нижчою теплотою згорання 12,30 МДж/кг або 2938 ккал/кг.

• Витрати палива: деревина  вологістю до 30%  – 129,18 т/рік;

Витрата електроенергії (котельня)  – 11,42 тис. кВт/рік;

• Водних: 0,8  м3/добу ;
  • Трудових : котельня – 4 чол. (1 резерв).
  1. Транспортне забезпечення (при будівництві й експлуатації): транспорт Підрядника при будівництві, транспорт Замовника при експлуатації.
  2. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: забезпечення нормативної концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі. Розглядається в одному варіанті.
  3. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: не має
  4. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві й експлуатації) на нав­колишнє середовище:

клімат і мікроклімат - відсутні;

повітряне - при спалюванні в котельні деревини утворюються викиди забруднюючих речовин - тверді частинки (зола), оксиди вуглецю та оксиди азоту. Крім того, разом з димовими газами в повітряне середовище (оціночно) будуть надходити парникові гази та НМЛОС, а саме: оксид діазоту, діоксид вуглецю, метан, НМЛОС;

Вплив на водне середовище: відсутній.

Вплив на ґрунти: можливе забруднення ТПВ, госппобутовими, виробничими та поверхневими (дощовими) стічними водами.

Вплив на рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти:  відсутній.

Вплив на навколишнє соціальне середовище (населення) - позитивний.

Вплив на навколишнє техногенне середовище - відсутній.

1. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, зне­шкодження або безпечного захоронення: Деревний попіл. Можливе використання як добрива.
  2. Обсяг виконання ОВНС: Матеріали ОВНС розробляються у скороченому обсязі (відповідно до п.1.7. ДБН А.2.2-1-2003*).
  3. Участь громадськості : Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу в с.МалеВербче по вул.Центральна 41 Сарненського району Рівненської області (коригування) та матеріали робочого проєкту (ОВНС) , зокрема «Заява про наміри» публікуються на офіційному сайті Сарненської міської ради (розділ «Діяльність» - «Освіта» - «Новини») з метою отримання зауважень чи пропозицій від громадськості.

За довідками та подачею пропозицій звертатись у Сарненську міську раду Рівненської області  за адресою: 34500, Рівненська область, м.Сарни, вул.Широка, 31

тел. 03655 3-50-85.

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"