, Адміністратор

3 страхи, які найчастіше заважають дітям і молоді виїхати з окупації — це страх мобілізації, страх залишитися без документів і страх втратити дім

 Росія роками підживлює ці міфи, щоб люди залишалися під контролем РФ. Але правда в іншому: виїзд можливий, а після повернення людина не залишається сам на сам із викликами.
У межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA та у співпраці з партнерами діти й молодь можуть отримати:
- допомогу з виїздом;
- юридичний супровід;
- підтримку з документами;
- консультації щодо освіти
- допомогу з адаптацією після повернення.
У каруселі розвінчуємо найпоширеніші міфи про виїзд з ТОТ та пояснюємо, де шукати перевірену допомогу.
Якщо ви тільки плануєте виїзд — звертайтеся. У межах ініціативи Bring Kids Back UA допомагають виїхати безкоштовно, конфіденційно та з повним супроводом — навіть якщо немає документів. Для кожного підбирають безпечний маршрут.
Якщо ви не готові вступати одразу, доступні підготовчі програми, зокрема «нульовий курс», щоб підтягнути знання з українознавчого компоненту, адаптуватися та спокійно підготуватися до навчання.
Вступ і навчання не потрібно проходити самостійно — на кожному етапі є супровід і підтримка.
Якщо вам потрібна інформація про вступ до українських університетів, процедуру подання документів або освітні можливості — звертайтесь до організацій та державних інституцій за посиланням https://linktr.ee/vstup_tot...
Галарея до статті

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2026 рік → Липень
08 липня 2026
№ 129 від 07 липня 2026 року "Про виплату одноразової грошової винагороди обдарованим дітям та учнівській молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2026 році"

Документи → Розпорядження міського голови → 2026 рік → Липень
07 липня 2026
№ 128 від 06 липня 2026 року "Про утворення оперативного штабу із забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду 2026 – 2027 року"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2026 рік → Червень
02 липня 2026
№ 296 від 30 червня 2026 року "Про схвалення змін до Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади, отримують програмний гемодіаліз та потребують імуносупресивної терапії на  2025-2030 роки"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2026 рік → Червень
01 липня 2026
№ 325 від 30 червня 2026 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2026 рік → Червень
01 липня 2026
№ 324 від 30 червня 2026 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Пошук документів