У Рівному відзначили кращих освітян нагородами та преміями

Вчора в Рівному, під час урочистої церемонії з нагоди Дня працівника освіти, очільниці управління освіти Діані Кошкіній вручили подяку Міністерства освіти України за її бездоганну роботу, плідну педагогічну діяльність та високі досягнення у вихованні учнівської молоді.
Також заступниця директора Сарненського ліцею «Лідер», Тетяна Дибач, отримала обласну премію у розмірі 42 тисяч гривень. Ця нагорода стала визнанням її багаторічної самовідданої праці та відданості вихованню молодого покоління. Водночас Тетяна вирішила передати всю свою премію на потреби батальйону «Поліські вовки», який захищає рідний край.
Церемонія стала символом визнання важливої ролі освітян у формуванні майбутнього нашої країни та їхнього внеску у підтримку українських захисників.
Галарея до статті

Документи → Протоколи засідань постійних комісій → З питань земельних відносин, екології та природокористування → VIII скликання
05 жовтня 2024
Протокол № 17 від 04.10.2024