Слова подяки від кожного мешканця громади в честь медичних працівників

Вчора міський голова Руслан Серпенінов разом з Народним депутатом Украіни Сергієм Євтушком привітали з професійним святом працівників медичної галузі громади.
«Висловлюю щиру подяку та повагу кожному лікарю, медсестрі і медбрату, парамедику, фельдшеру, акушеру, лаборанту, санітару - всім працівникам сфери охорони здоров'я. Багато з них в цей день, як правило, знаходяться на своєму "бойовому" посту - хтось в тилу, а хтось - на передовій. Зараз, під час війни медичні працівники виконують неймовірно важливу роботу, щодня рятуючи тисячі життів і часто ризикуючи своїм власним» - міський голова Руслан Серпенінов.
Бути лікарем - це покликання, коли у тебе сенс життя - допомагати, рятувати, боротися за здоров'я та довголіття людей.
Прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоровʼя, благополуччя, нових професійних здобутків, сімейного затишку та Перемоги.
Дякуємо Вам за все, янголи-охоронці у білих халатах!
Галарея до статті

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни

Документи → Проєкти рішень 30-ї сесії міської ради