Фірмою підрядником завершено роботи зі встановлення надмогильних памʼятників у другому ряду Алеї Героїв

Днями спеціалісти завершили роботи по встановленню памʼятників єдиного зразка 13 полеглим Героям-Захисникам, жителям нашої громади.
В цей же час, було впорядковано пішохідні зони між похованнями шляхом мощення бруківки. Невдовзі спеціалісти «Екосервісу» завершать роботи з закріплення флагштоків та підвезення грунтосуміші.
Нагадаємо, що родинам кожного загиблого Героя з бюджету громади, згідно програми «Турбота», надається компенсація на виготовлення та встановлення памʼятників.
Попередньо, ескіз памʼятника був затверджений родинами з виїздом безпосередньо на виробництво.
Поховання на Алеї відбувається виключно з письмової згоди родин полеглих Захисників.
Галарея до статті

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024