Громада знову у скорботі …

Сьогодні, 25 червня, громада віддасть останню шану полеглому Герою, який з честю та до останнього подиху виконував свій військовий обовʼязок.
43-річний солдат Сопов Віталій Вікторович, уродженець міста Кремінна Луганської області. Після повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю, разом з мамою приїхали до Сарн. У вересні 2022 року був мобілізований до лав 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, помічником гранатометника. В ході ведення бойових дій на Харківському напрямку, з лютого 2023 року, Захисник вважався безвісти зниклим.
В ході проведення експертизи було встановлено особу загиблого солдата Сопова Віталія.
Доброзичливий, порядний, відповідальний, з почуттям гумору, справжній патріот
України назавжди залишиться в памʼяті рідних та близьких Віталія.
У Героя залишилась мама, яка сподівалась на зустріч зі своїм сином.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, друзям та бойовим побратимам.
Сумуємо разом з вами в цей час скорботи.
Вічна памʼять і слава Герою!
Прощання із Захисником відбудеться сьогодні, 25 червня. Кортеж розпочне свій рух містом орієнтовно о 10:40 год. та рухатиметься за маршрутом:
Костопільська-Європейська-С.Бандери
11.00 - чин похорону у храмі по вул. Чорновола
12:00 год. – прощання на центральній площі міста
13:00 год. – поховання на Алеї Героїв по вул.Шарпака
Години можуть зміщуватись в часовому проміжку +-15 хв.
У випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога» в цілях безпеки, прощання на центральній площі міста буде скасовано.

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни

Документи → Проєкти рішень 30-ї сесії міської ради
18 вересня 2024