183 прізвища відсьогодні внесено у Книгу гордості Сарненської громади

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І ми раді, що маємо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.
Сьогодні, 183 учні навчальних закладів громади були відзначені за старання та наполегливість, перемоги у Міжнародних, Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та фестивалях у 10 номінаціях:
«Переможці міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів», «Ерудити», «Інтелектуали», «Мейкери», «Митці», «Науковці», «Віртуози», «Натуралісти», «Знавці Біблії» та «Юніор STEM».
Дякуємо усім, хто допомагає виявляти та розвивати потенціал найрозумніших, найкреативніших, творчих та найдопитливіших дітей нашої громади.
Дякуємо нашим розумникам! Впевнені, що саме вони будуватимуть щасливу країну майбутнього!
Галарея до статті

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024