, Адміністратор

Памʼяті учителя, воїна, чоловіка та батька в день його 53-го дня народження 

23 квітня на фасаді Любиковицького ліцею зʼявилась памʼятна дошка Анатолію Кузьмовичу Кричильському, учителю фізичної культури, який віддав педагогічній ниві понад 30 років свого життя.
З першого дня вторгнення він взяв до рук зброю. Основний період служби перебував на передовій, спочатку в Сумській області за 18 кілометрів від ворожого кордону, а потім під Бахмутом у складі 14-го окремого стрілецького батальйону. Саме в Бахмутському районі, в населеному пункті Іванівське, 15 лютого 2023 року, внаслідок мінометного обстрілу, ворожа куля забрала життя Героя. Осиротіла не лише родина Кричильських, осиротіла вся громада, вся спортивна сім’я Сарненщини.
Дружина Світлана та донька Валентина відкрили меморіальну дошку своєму Героєві ...
Вже вдруге в памʼять про улюбленого вчителя відбувся відкритий турнір із волейболу.
Вічна памʼять і шана нашому Герою.
Галарея до статті

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про списання з балансу Сарненської міської ради житлових будинків на території  Ремчицького старостинського округу № 6

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про списання з балансу Сарненської міської ради житлових будинків  на території Люхчанського старостинського округу № 9

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про списання з балансу Сарненської міської ради квартири та житлових будинків на території Костянтинівського старостинського округу № 5

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про передачу матеріальних цінностей Добровольчому формуванню № 1 Сарненської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
23 червня 2026
Про   порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  

Пошук документів