, Адміністратор

Антидронові комплекси, шоломи та ремонт доріг: які товари та послуги планують купити громади Рівненщини

При Рівненській ОДА продовжує свою діяльність робоча група «Прозорість та підзвітність». Фахівці моніторять закупівлі, які проводять громади, установи та заклади області.
На сьогодні на сайті ОДА розміщені матеріали про майже 50 тендерів, проведених за минулий тиждень.
Серед іншого Корецька громада закуповує два мобільні антидронові комплекси на суму 220 тисяч гривень.
Березнівська громада розмістила тендерне оголошення на придбання 9 військових шоломів та 16 бронежилетів на загальну суму 421 тис. гривень.
Крім цього, Сарненська міська рада оголосила тендер на ремонт дорожнього покриття у місті Сарни з очікуваною вартістю в 2 млн гривень. Проте торги було відмінено у зв’язку із відсутністю пропозицій.
Відповідні дані оприлюднені на сайті РівнеОДА у рубриці «Прозорість та підзвітність».

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 37-ї сесії міської ради
03 липня 2025
Про дострокове припинення повноважень депутатки Сарненської міської ради VІІІ скликання Якимович Наталії Ігорівни

Документи → Проєкти рішень 37-ї сесії міської ради
03 липня 2025
Про дострокове припинення повноважень депутата Сарненської міської ради VІІІ скликання Цвяка Бориса Борисовича

Документи → Протоколи, відеозаписи засідань постійних комісій → З питань земельних відносин, екології та природокористування → VIII скликання
03 липня 2025
Протокол № 24 від 03.07.2025

Документи → Протоколи, відеозаписи засідань постійних комісій → З питань бюджету, фінансів та соціальної політики → VIII скликання
03 липня 2025
Протокол № 15 від 03.07.2025

Документи → Протоколи, відеозаписи засідань постійних комісій → З питань охорони здоров’я → VIII скликання
03 липня 2025
Протокол № 8 від 02.07.2025

Пошук документів