6,5 мільйонів гривень на запити військових підрозділів

Щоденно до ради звертаються командири різних військових підрозділів із запитами на придбання необхідного для них обладнання.
На сьогодні маємо вже 29 військових підрозділів ЗСУ та ТРО, яким допомагаємо. Службу в них проходять мешканці нашої громади.
Відтак, на крайній сесії Сарненської міської ради, яка відбулася вчора, депутати проголосували за виділення ще 6,5 мільйонів гривень для придбання старлінків, квадрокоптерів, FPV дронів, запчастин для дронів, пультів для квадрокоптерів, зарядних станцій, антен, акумуляторів, батарей та іншого.
У тому числі, одному з військових підрозділів надано субвенцію у розмірі пів мільйона гривень для придбання БПАК Валькірія.
Галарея до статті

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024