Розробка Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період до 2027 року

Сарненська міська рада за підтримки проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» здійснює розробку Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Робочою групою з розробки Стратегії буде проведено відбір ідей проєктів, їх аналіз та ранжування за пріоритетами.                                                Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Сарненської громади – представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, підприємства, установи та організації усіх форм власності – запропонувати ідею (ідеї) проєкту (проєктів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.                                                                                           Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигоди від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
2. Термін реалізації проєкту – не більше 4-х років (2024 - 2027 роки).
3. Існує технічна спроможність і забезпеченість людськими ресурсами для реалізації проєкту.
4. Проєктна ідея стосується завдань Стратегії розвитку громади (ознайомитися з переліком завдань Стратегії можна у Додатку 1 до цього оголошення).
5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 2).
6. Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше 4 березня 2024 року.
Заповнені форми надсилайте до відділу інвестиційного розвитку Сарненської міської ради (електронна пошта: mif345@ukr.net з поміткою «Проєктна ідея до Стратегії»).
Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь до відділу інвестиційного розвитку Сарненської міської ради ( адреса: вул.Широка, 31, м.Сарни, Рівненська область, 34500, e-mail адреса: mif345@ukr.net).
dodatok-1.docx.docx

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024