На щиті додому повертається Герой

Боронячи східні кордони країни, від рук ворога загинув сарненець - ЛЯХОВЧУК Роман Володимирович.
25 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання, окупaнт обірвав життя 33 річного жителя міста Сарни, солдата військової частини А4640.
Зброй­ні си­ли метр за мет­ром звіль­ня­ють на­шу зем­лю. Ми так цього че­ка­ли. Але за­мість щас­тя, пе­ред очи­ма весь той біль, який ми ба­чи­мо щод­ня, хо­ва­ючи ук­раїнсь­ких Ге­ро­їв…
Роман сотий воїн нашої громади, який віддав за неї найдорожче - життя.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Прощання та поховання Героя відбудеться завтра, 2 листопада.
Кортеж розпочне свій рух о 10:30 год. та прямуватиме вулицями Костопільська-Європейська-Ярослава Губені-Поштова
11.00 год. - прощання вдома, вул.Поштова
12.30 год. - чин похорону у храмі по вул. Котляревського
13.30 год. - прощання на центральній площі міста
14.30 год. - поховання на Алеї Героїв, кладовище по вул.Шарпака
Вічна шана і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2024 року"