Клята війна забрала життя батька, чоловіка, брата та друга

27 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в Бахмуті від рук окупанта загинув житель міста Сарни, молодший сержант Збройних сил України - Бойко Олександр Іванович!
Сашко з перших днів повномасштабного вторгнення не вагаючись вступив до лав добровольчого формування громади, ніс службу на постах. Згодом, був призваний на службу до ЗСУ.
Вірний товариш та друг, він назавжди залишиться у серцях та пам’яті побратимів.
Без батька залишилось двоє дітей.
6 червня Олександру мало б виповнитись 47 років.
Висловлюємо щирі співчуття родині з приводу непоправної втрати, цей біль не втамувати!
Не забудемо нікого. Не пробачимо ворога.
Прощання з Героєм відбудеться завтра 1 травня.
Маршрут прощальної процесії пролягатиме:
10:45 год. - початок руху від в’їзду в місто. Маршрут Костопільська-Європейська-Степана Бандери- Вишнева.
11:00 год. - прощання вдома вул.Вишнева
13:00 год. - чин похорону в церкві по вул. Ковельська
14:00 год. - прощання на центральній площі міста
15:00 год. - поховання на Алеї Героїв кладовище по вул.Шарпака
Просимо зустріти та провести Героя його останньою життєвою дорогою!

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2024 року"