На війні загинув молодий прикордонник ...

Сьогодні громада попрощалася з сержантом, жителем села Городець - Линем Євгенієм Вікторовичем.
З січня 2021 року Євгеній проходив службу за контрактом.
Він був взірцем у всьому. За ним йшли, на нього рівнялись. Молодий, життєрадісний, сповнений планів на мирне майбутнє.
Клята війна обірвала життя молодого і талановитого військовослужбовця 5 січня 2024 року під час виконання бойового завдання в одному з населених пунктів Донецької області.
За місяць йому мало б виповнитись 23….
Висловлюємо слова щирих співчуттів з приводу непоправної втрати батькам, сестрі та брату.
Скільки болю та страждань несе ця клята війна в наші домівки та серця.
Євгеній був справжнім Героєм, який воював за наше мирне життя, за щасливе майбутнє своєї родини, за незалежність України. Ми пам'ятатимемо його жертву та славу, як Героя-Захисника, який пожертвував власним життям за нашу країну.

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутько Олені Миколаївні