5 січня громада попрощалася з одним з Поліських вовків.

3 січня під час виконання бойового завдання захищаючи територіальну цілісність та незалежність України обірвалось життя солдата, жителя села Дубки, військовослужбовця 60-го батальйону «Поліські вовки» - Щевича Андрія Павловича, 1996 р.н.
Герой відправився до війська у перші дні повномасштабного вторгнення та майже два роки ніс службу у лавах батальйону.
Без сина залишились батьки, без коханого чоловіка дружина Наталія.
Висловлюємо слова щирих співчуттів родині, друзям та побратимам військового.

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"