Відповідальність спільна і діяти маємо разом

Два кричущих випадки травмувань дітей у нашому місті упродовж останніх днів мають змусити нас усіх разом замислитись і діяти.
Найчастіше основною причиною ДТП є недотримання елементарних правил дорожнього руху всіма його учасниками.
Першочергово, це кермувальники автівок та мотозасобів, які системно порушують правила дорожнього руху, перевищуючи допустимі швидкості. Кожен з учасників має не тільки права, а й обовʼязки - і це стосується усіх.
Ми бачимо усі коментарі та повідомлення і вже працюємо над вирішенням ПРОБЛЕМИ.
До патрульної поліції готується відповідне звернення щодо посилення контролю за дорожнім рухом на вулицях міста.
У місцях інтенсивного руху автотранспорту поблизу навчальних закладів після завершення розроблення проектною організацією схеми організації дорожнього руху будуть встановлені обмежувачі швидкості руху (лежачі поліцейські).
Також у навчальних закладах буде ініційовано проведення додаткових занять з дітьми щодо роз'яснення Правил дорожнього руху.
Разом з цим, просимо батьків теж провести з дітками відповідну роботу на цю тему та наголосити, що на дорозі можуть бути несвідомі водії, які нехтуючи Правилами дорожнього руху можуть наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху.
Нажаль, такі випадки теж трапляються.
Звертаючись до Вас, наша дорога громадо, просимо надати свої конструктивні пропозиції проблемних місць у сфері безпеки дорожнього руху задля їх опрацювання та подальшого вирішення.
Повірте, разом ми зробимо набагато більше корисного для нашої громади.
Наше місто - це наш спільний дім і дбати про нього - наш спільний обовʼязок.

02 травня 2024
№ 254 від 30 квітня 2024 року "Про схвалення Програми соціального захисту населення на 2025 - 2027 роки"

02 травня 2024
№ 253 від 30 квітня 2024 року "Про встановлення середніх цін на ритуальні послуги та товари ритуальної належності для КП «Екосервіс»"