№515 від 13 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення ТОВ «АТБ-маркет»"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

13 жовтня 2021 року                                                                                       № 515

Про розгляд звернення

ТОВ «АТБ-маркет»

Розглянувши звернення ТОВ «АТБ-маркет» щодо надання дозволу на розроблення схеми організації дорожнього руху влаштування заїзду-виїзду на вул. Григорія Сковороди, м.Сарни для об’єкту  «Нове будівництво магазину продовольчих та непродовольчих товарів за адресою м.Сарни, вул.Суворова, 10», керуючись статтями 6, 27 Закону України «Про дорожній рух», статтями 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ТОВ «АТБ-маркет» на розроблення схеми організації дорожнього руху влаштування заїзду-виїзду на вул. Григорія Сковороди, м.Сарни для об’єкту «Нове будівництво магазину продовольчих та непродовольчих товарів за адресою м.Сарни, вул.Суворова, 10», згідно наданих проектних пропозицій.
  2. ТОВ «АТБ-мактет» схему організації дорожнього руху, розроблену відповідно до пункту 1 цього рішення, погодити в уповноваженому органі патрульної поліції.
  3. ТОВ «АТБ-мактет» схему організації дорожнього руху, розроблену відповідно до пункту 1, 2 цього рішення, подати на розгляд та затвердження до виконавчого комітету Сарненської міської ради.
  4. Рекомендувати ТОВ «АТБ-маркет» здійснити ремонт території для паркування транспортних засобів по вул. Григорія Сковороди в м. Сарни (біля магазину «Піраміда»).
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира Міщеню.

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

515-dozvil-na-rozrobku-shemi-odr-atb-market.doc.doc

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"