Рішення №394 від 19.11.2019 «Про затвердження схеми організації дорожнього руху по вул. Леонтовича в м. Сарни Рівненської області»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

19 листопада 2019 року                                                                                            № 394

«Про затвердження схеми організації

дорожнього руху по вул. Леонтовича

в м. Сарни Рівненської області»

З метою створення належних умов для забезпечення організації дорожнього руху на території м. Сарни, розглянувши проект організації дорожнього руху «Схема організації дорожнього руху по вулиці Леонтовича в м. Сарни, Рівненської області», беручи до уваги лист управління патрульної поліції в Рівненській області від 07.05.2019 №11512/41/30/01-2019 про узгодження схеми організації дорожнього руху по вулиці Леонтовича в м. Сарни Рівненської області, керуючись статтями 6, 27 Закону України «Про дорожній рух», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити проект організації дорожнього руху «Схема організації дорожнього руху по вулиці Леонтовича в м. Сарни, Рівненської області» (додається).
  1. Начальнику відділу ЖКГ та розвитку території Козярчуку Ю.Я. довести дане рішення до відома КП «Екосервіс».
  1. Контроль за виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                        СВІТЛАНА УСИК

394-pro-zatverdzhennja-shemi-odr-po-vul_-leontovicha.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"