№63 від 16 травня 2019 року "Про Подяку міського голови колективу Сарненського історико-етнографічного музею"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16 травня 2019 року                                                                               № 63

"Про Подяку міського голови

колективу Сарненського

історико-етнографічного музею"

За багаторічну працю по створенню неповторних колекцій народного одягу, предметів побуту і ремесел, розвитку української культури та українських національних традицій, велику просвітницьку роботу серед жителів поліського краю, активну участь у житті громади м. Сарни, відповідно до пункту двадцять частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Вручити Подяку міського голови колективу Сарненського історико-етнографічного музею (директор Дашко Вікторія Василівна).

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б.УСИК

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради