№ 189 від 12 вересня 2024 року "Про створення комісії з обстеження майбутніх місць встановлення генераторів електричної енергії на території Сарненської міської  територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

12 вересня 2024  року                                                                                                 №189

Про створення комісії з обстеження

майбутніх місць встановлення генераторів

електричної енергії на території

Сарненської міської  територіальної громади

На виконння доручення заступника голови облдержадміністрації від 08 серпня 2024 року №дор.54/01-17/24, з метою забезпечення належної підготовки житлово-комунального господарства та господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію з обстеження майбутніх місць встановлення генераторів електричної енергії на території Сарненської міської територіальної громади та затвердити її склад згідно з Додатком 1.
  2. Доручити комісії, зазначеній в пункті 1 цього розпорядження, в термін до 20 вересня 2024 року провести обстеження майбутніх місць встановлення генераторів електричної енергії на території Сарненської міської територіальної громади, за результатами яких скласти відповідні акти.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про створення комісії з обстеження майбутніх місць встановлення генераторів електричної енергії на території Сарненської міської  територіальної громади.doc

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни