, Головний редактор

№ 20 від 09 лютого 2024 року "Про Організаційний план впровадження Закону України «Про адміністративну процедуру» у Сарненській міській раді, її виконавчих органах, апараті ради та її виконавчому комітеті, підприємствах, установах, організаціях"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

09 лютого 2024 року                                                                                                   № 20

 

Про Організаційний план впровадження Закону України «Про адміністративну процедуру» у Сарненській міській раді, її виконавчих органах, апараті ради та її виконавчому комітеті, підприємствах, установах, організаціях, що належать до сфери управління

 

     Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою забезпечення належного впровадження Закону України «Про адміністративну процедуру»:

  1. Затвердити Організаційний план впровадження Закону України «Про адміністративну процедуру» в Сарненській міській раді, її виконавчих органах, апараті ради та її виконавчому комітеті, підприємствах, установах, організаціях, що належать до сфери управління (далі – Організаційний план), що додається.
  2. Секретарю міської ради Мичці Андрію Івановичу та керуючому справами виконавчого комітету Шимку Вячеславу Мусійовичу відповідно до компетенції забезпечити загальну координацію впровадження Закону України «Про адміністративну процедуру» (далі – Закону) та виконання Організаційного плану.
  3. Керівникам виконавчих органів Сарненської міської ради, структурних підрозділів апарату ради та її виконавчого комітету, керівникам підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління:
    • Визначити відповідальних за організацію впровадження Закону у виконавчих органах Сарненської міської ради, структурних підрозділах апарату ради та її виконавчого комітету, підприємствах, установах, організаціях, що належать до сфери управління, із внесенням відповідних змін до посадових інструкцій зазначених працівників.
    • Забезпечити виконання заходів Організаційного плану в частині, що стосується.
  4. Першому заступнику, заступникам міського голови згідно з розподілом обов’язків забезпечити координацію виконання заходів Організаційного плану у виконавчих органах Сарненської міської ради, структурних підрозділах апарату ради та її виконавчого комітету, підприємствах, установах, організаціях, що належать до сфери управління.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№ 20 від 09 лютого 2024 року "Про Організаційний план впровадження Закону України «Про адміністративну процедуру» у Сарненській міській раді, її виконавчих органах, апараті ради та її виконавчому комітеті, підприємствах, установах, організаціях".doc
Організаційний план.docx

Останні документи

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 28 чергова сесія від 24 травня 2024 року
24 травня 2024
Результати поіменного голосування 28-ї чергової сесії від 24 травня 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
24 травня 2024
№ 100 від 22 травня 2024 року "Про утворення комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради для розгляду заяв громадян про встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 97 від 20 травня 2024 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 99 від 21 травня 2024 року "Про затвердження актів  приймання-передачі майна"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 368 від 23 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Пошук документів