№ 145 від 02 липня 2024 року "Про внесення змін до розпорядження   Сарненського міського голови"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

02  липня 2024 року                                                                                    № 145

Про внесення змін до розпорядження

Сарненського міського голови

Відповідно до пунктів 11, 43 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2024 № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період» та відповідно листа Сарненської РВА від 05.06.2024 № 01/06/23-581/24 щодо створення робочих груп оповіщення Сарненського району, керуючись  статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення оповіщення військовозобов’язаних на  території Сарненської міської територіальної громади:

1. Внести зміни до розпорядження Сарненського міського голови від 06.06.2024 № 122 «Про делегування осіб до складу груп оповіщення» затвердивши список працівників Сарненської міської ради, для можливого включення їх до складу груп оповіщення Сарненського району та забезпечення їх участі у заходах оповіщення в межах Сарненської міської територіальної громади, що додається.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

Розпорядження міського голови
02.07.2024 № 145

СПИСОК

працівників Сарненської міської ради,  для можливого включення їх до складу груп оповіщення Сарненського району, в межах Сарненської міської територіальної громади

1. Сварицевич Олександр Гнатович - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради 2. Мінчук Микола Миколайович - головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради.
  2. Сав'як Галина Василівна - діловод загального відділу Сарненської міської ради. (Городець).
  3. Скибан Галина Павлівна – діловод загального відділу Сарненської міської ради (Любиковичі).
  4. Токова Олександра Миколаївна - діловод загального відділу Сарненської міської ради (Кричильськ).
  5. Филипова Вікторія Володимирівна - діловод загального відділу Сарненської міської ради (Тутовичі).
  6. Робейко Людмила Петрівна - діловод загального відділу Сарненської міської ради (В.Вербче).
  7. Жилко Тетяна Іванівна - діловод загального відділу Сарненської міської ради (Стрільськ).
  8. Поплавська Алла Миколаївна - діловод загального відділу Сарненської міської ради (Цепцевичі).
  9. Гуща Ольга Олександрівна - діловод загального відділу Сарненської міської ради (Констянтинівка).
  10. Патрикей Олена Михайлівна - діловод загального відділу Сарненської міської ради (Корост).
  11. Поцікайло Віта Володимирівна - діловод загального відділу Сарненської міської ради  (Ремчиці).
  12. Лінива Оксана Василівна - діловод загального відділу Сарненської міської ради (Люхча).
  Про внесення змін до розпорядження   Сарненського міського голови.doc

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюку Юрію Сергійовичу

16 вересня 2024