№37 від 17 лютого 2020 року "Про роботу виконавчого комітетуСарненської міської ради по виконанню Закону України "Про звернення громадян" за 2019 рік"

17 лютого 2019  року                                                                             №  37

"Про роботу виконавчого комітету

Сарненської міської ради по виконанню

Закону України "Про звернення громадян"

за 2019 рік"

Заслухавши інформацію начальника загального відділу виконавчого комітету Сарненської міської ради Іванкової О.П. "Про роботу виконавчого комітету Сарненської міської ради по виконанню Закону України "Про звернення громадян" за 2019 рік", з метою підвищення ефективності цієї роботи у виконавчому комітеті міської ради, відповідно до Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", підпункту один пункту "б" статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію начальника загального відділу виконавчого комітету Сарненської міської ради Іванкової О.П. "Про роботу виконавчого комітету Сарненської міської ради по виконанню Закону України "Про звернення громадян" за 2019 рік" взяти до відома (додається).

1. Заступникам міського голови за напрямками роботи, керуючому справами виконкому, начальникам відділів міськвиконкому, керівникам підприємств, установ комунальної власності:
    • забезпечувати виконання Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України, Кабінету Міністрів України щодо звернень громадян;
    • не допускати порушення термінів розгляду звернень громадян та постійно проводити аналіз звернень громадян, здійснювати заходи щодо виявлення проблемних питань мешканців міста з метою упередження надходження повторних звернень.

1. Начальнику загального відділу виконавчого комітету Сарненської міської ради Іванковій О.П., головному спеціаліст з контролю Микосянчик Т.В.:
    • посилити контроль за своєчасним і якісним розглядом звернень громадян та інформувати керівництво виконавчого комітету про факти несвоєчасного подання відповідей відповідальними виконавцями та прояви формального підходу до розгляду питань, порушених заявниками;
    • надавати методичну допомогу спеціалістам, відповідальним за роботу зі зверненнями громадян у підприємствах комунальної власності міської ради;
    • продовжити вивчення стану організації роботи із зверненнями громадян у виконавчого комітету Сарненської міської ради та підприємствах комунальної власності міської ради;
    • здійснювати постійний моніторинг звернень громадян, які надходять до органів влади вищого рівня, доводити результати моніторингу до відома керівництва виконавчого комітету для відповідного реагування.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

Додатки.doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"