№3 від 04 січня 2023 року "Про повернення майна із тимчасового користування"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

04 січня 2023 року                                                                                                  № 03

Про повернення майна із тимчасового користування

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 року         № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), враховуючи звернення Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 02.01.2023 № 23, акт приймання-передачі від 24.05.2022:

1. Прийняти із безоплатного тимчасового користування на період воєнного стану від Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майно, вказане у додатку до цього розпорядження.
  2. Створити комісію по прийманню-передачі майна, вказаного у пункті 1 цього розпорядження, із безоплатного тимчасового користування на період воєнного стану від Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - Комісія) у складі:

Міщеня Володимир Петрович

Шостак Яна Сергіївна

Дудар Ольга Миколаївна

Думніцька Ольга Петрівна

Карпова Олена Миколаївна

Соломка Валерій Андрійович

Василець Михайло Олександрович

заступник міського голови, голова комісії;

начальник відділу управління комунальною власністю управління  ЖКГ, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю, заступник голови комісії;

головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю управління  ЖКГ, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю, секретар комісії;

начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер;

начальник юридичного відділу;

завідувач господарством  відділу фінансово-господарського забезпечення;

тимчасово виконуючий обов'язки завскладу Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

1. Доручити Комісії, вказаній у пункті 2 цього розпорядження, провести приймання-передачу майна, вказаного у пункті 1 цього розпорядження. Після оформлення актів приймання-передачі подати їх на затвердження Сарненському міському голові.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток  до розпорядження

Сарненського міського голови

04.01.2023  № 03