№ 95 від 10 травня 2023 року "Про відбування призначеного судом покарання"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10 травня  2023  року                                                                                       № 95

Про відбування призначеного

судом покарання

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України № 272/5 від 29.01.2019, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.01.2019 за № 120/33091, направлення Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області від 09.05.2023  № 40/17/1042-23 та копії вироку Сарненського районного суду від 13.03.2023 по справі №572/3629/22 стосовно засудженого (особа), --- року народження, уродженця м. Київ, жителя с. Корост Сарненського району Рівненської області, для відбування покарання у виді 240 годин громадських робіт:

1. Прийняти безоплатно гр. (особа), --- року народження, для відбування призначеного судом покарання у вигляді 240 годин громадських робіт, з 12 травня 2023 року.
  2. Встановити чотиригодинний  робочий день, п’ятиденного робочого тижня, з двома вихідними днями в суботу та неділю.
  3. Контроль за виконанням засудженим визначених для цього робіт та дотриманням правил техніки безпеки покласти на старосту Коростського старостинського округу Віктора ТИТЕЧКА.
  4. Старості Коростського старостинського округу Віктору ТИТЕЧКУ провести із засудженим вступний інструктаж по правилах техніки безпеки та з охорони праці.
  5. Ознайомити старосту Коростського старостинського округу Віктора ТИТЕЧКА та засудженого (особа) з цим розпорядженням.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Юрія КОЗЯРЧУКА.

Виконуючий обов’язки міського голови                                                                     Іван НАЗАРЕЦЬ

95-Про відбування призначеного судом покарання.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"