№ 294 від 21 грудня 2023 року "Про створення комісії по передачі майна"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

21 грудня  2023 року                                                                                                             № 294

Про створення комісії по
передачі майна

На виконання  рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 20.12.2023 № 1749 «Про передачу матеріальних  цінностей добровольчому формуванню № 1 Сарненської територіальної громади», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію про передачу з балансу Сарненської міської ради добровольчому формуванню № 1 Сарненської територіальної громади матеріальні цінності, визначені рішенням Сарненської міської ради від 20.12.2023 року  № 1749 «Про передачу матеріальних цінностей добровольчому формуванню № 1 Сарненської територіальної громади», у складі:

Міщеня В.П.         -  заступник міського голови, голова комісії;

Шостак Я.С.           - начальник  відділу управління комунальною власністю;

Думніцька О. П.     - начальник відділу фінансово-господарського

забезпечення – головний бухгалтер;

Карпова О.М.         - начальник юридичного відділу Сарненської  міської ради;

Соломка В.А.         - завідувач господарством відділу фінансово-

господарського забезпечення Сарненської міської ради;

Жаровніков Є.В.     - командир добровольчого формування № 1 Сарненської

територіальної громади.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський  голова                                                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

294-stvorennja-komisiji.doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"