С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

25  жовтня 2022 року                                                                                    № 267

Про порядок експлуатації генератора

стуктурними підрозділами та комунальними

підприємствами Сарненської міської ради

Для   забезпечення    безперебійної    роботи   обладнання, стабільної роботи електроніки структурних підрозділів та комунальних підприємств, установ, організацій Сарненської міської ради у зв’язку з віяловими аварійними відключеннями електроенергії, потреба яких виникла внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, керуючись частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств, установ, організацій Сарненської міської ради:
  • Призначити відповідальних осіб за експлуатацію генераторів електричного струму, та визначити норму списання паливно–мастильних матеріалів згідно з технічним паспортом генератора. Копію наказу надіслати у відділ житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури, управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування,  архітектури та управління комунальною власністю на електронну адресу jkg@sarny-rada.gov.ua.

• Інформацію про кількість паливно–мастильних матеріалів, які були використані для роботи генераторів електричного струму, надавати щомісячно першого числа у відділ житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління житлово-комунального господарства, транспорту,містобудування, архітектури та управління комунальною власністю на електронну адресу jkg@sarny-rada.gov.ua.

1.3. Завести журнал обліку роботи генераторів електричного струму відповідно до віялових відключень.

1.4. Суворо дотримуватися встановлених вимог з техніки безпеки й слідувати правилам експлуатації обладнання.

1. Визначити відповідальних осіб за експлуатацію генераторів електричного струму, які використовуються в приміщеннях Сарненської міської ради, згідно з додатком 1, що додається.
  2. Списання бензину здійснювати відповідно до технічного паспорту генератора електричного струму згідно з додатком 2, що додається.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток  1

до розпорядження міського голови

25.10.2022  №267