, Адміністратор

№ 35 від 08 березня 2022 року "Про заходи радіаційного захисту у зоні спостереження Рівненської АЕС"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

08 березня  2022 року                                                                                                       № 35

 

 

Про заходи радіаційного захисту у зоні спостереження Рівненської АЕС

 

 

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 19, 35 Кодексу цивільного захисту України, Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», розпорядженням Кабінету Міністрів  України від   24 лютого 2022 року            № 179-р «Про організацію  функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану» та з метою завчасної підготовки до виконання заходів щодо захисту населення від можливих радіаційних аварій та їх наслідків на територіях, що потрапляють до зони спостереження  Рівненської АЕС, на виконання наказу начальника обласної військової адміністрації від 03 березня 2022 року № 11 «Про заходи радіаційного захисту у зонах спостереження Рівненської та Хмельницької АЕС», наказу начальника районної військової адміністрації від 07 березня 2022 року №4 «Про заходи радіаційного захисту у зоні спостереження Рівненської АЕС»:

  1. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Сарненської міської ради організувати щоденне інформування населення через засоби масової інформації про потужність експозиційної дози у населених пунктах та заходи, які необхідно здійснювати під час викиду радіоактивних речовин у довкілля.
  2. Старостам Великовербченського старостинського округу №1 та Городецького старостинського округу №4 Сарненської міської територіальної громади, комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради:

           2.1. Організувати видачу населенню респіраторів та препаратів стабільного йоду у населених пунктах  Велике Вербче, Вирка, Бутейки, Городець, Велихів, Сварині (з інструкціями щодо їх застосування),  розташованих у 30-кілометровій зоні спостереження навколо ВП «Рівненська АЕС»;

           2.2. Забезпечити захисні споруди цивільного захисту, що розташовані у населених пунктах  Велике Вербче, Вирка, Бутейки, Городець, Велихів,  Сварині 30-кілометрової зони  спостереження навколо ВП «Рівненська АЕС», всіма необхідними засобами та питною водою для перебування населення у цих спорудах.

  1. Комісії з питань евакуації Сарненської міської ради при отриманні від адміністрації ВП «Рівненська АЕС» інформації про небезпечні рівні радіоактивного забруднення та відповідних рекомендацій щодо необхідних заходів захисту населення,  у разі прийняття рішення про евакуацію,  організувати евакуацію населення із зон радіоактивного забруднення.
  2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із викидом радіоактивних речовин, негайно інформувати районну військову адміністрацію за номером 03655 3- 57 -77, +380961312063.
  3. Управлінню житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю, відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради, комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» підготувати  заклади побутового обслуговування та автотранспортні підприємства  до проведення деконтамінації та санітарної обробки людей, дезактивації  техніки, забезпечити їх засобами дезактивації.
  4. Відділу соціально-економічного розвитку, відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради та старостам Великовербченського старостинського округу №1, Городецького старостинського округу №4 Сарненської міської територіальної громади створити додаткові запаси продуктів харчування, питної води та засобів індивідуального захисту для забезпечення населення у випадку викиду радіоактивних речовин у довкілля.
  5. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради провести уточнення кількості населення у 30-кілометрових зонах спостереження навколо Рівненської АЕС з урахуванням громадян, тимчасово переселених із зон бойових дій.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови Володимира МІЩЕНЮ та Тараса ДРАГАНЧУКА.

 

 

 

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження Положення про публічні консультації з громадськістю щодо питань, віднесених до компетенції Сарненської міської ради та її виконавчих органів

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження змін до Програми підтримки та  розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради на 2021-2025 роки

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 453 від 20 вересня 2023 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 428 від 20 вересня 2023 року "Про затвердження мережі  закладів освіти Сарненської міської ради на 2023-2024 навчальний рік"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 452 від 20 вересня 2023 року "  Про надання дозволу на вчинення правочину"

Пошук документів