С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 лютого 2022 року                                                                               № 23

Про скликання  позачергової 10-ї сесії

міської  ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 20.11.2020 № 13 (зі змінами):

1. Скликати позачергову 10-ту сесію міської ради восьмого скликання з  16 лютого 2022 року.
  2. Провести пленарне засідання позачергової 10-ї сесії міської ради восьмого скликання 16 лютого 2022 року о 16.00 у залі  засідань Сарненської міської ради (м. Сарни, вул. Широка, 31)  з орієнтовним порядком денним, що додається.
  3. Апарату міської ради:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення, орієнтовний порядок денний позачергової 10-ї сесії міської ради восьмого скликання, що додається, і графік проведення засідань постійних комісій;
    • забезпечити депутатів матеріалами позачергової 10-ї сесії міської ради;
    • забезпечити онлайн-трансляцію пленарного засідання десятої сесії Сарненської міської ради на офіційній вебсторінці Сарненської міської ради та в мережі Facebook.
    • повідомлення про скликання позачергової 10-ї сесії міської ради оприлюднити на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міськогго голови

11 лютого  2022 року

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ПОЗАЧЕРГОВОЇ  ДЕСЯТОЇ СЕСІЇ

Сарненської міської ради восьмого скликання

1. Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25 лютого 2021 року № 186 «Про затвердження старост».
  2. Про надання дозволу Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» на укладання договору фінансового лізингу з метою придбання грейдера.
  3. Про передачу транспортного засобу з балансу Тріскинського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та в оперативне управління Костянтинівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  4. Про затвердження висновку  про вартість майна. (Нежитлове приміщення (площею 791,7 кв.м) за адресою: м.Сарни, вул. Белгородська, 10).
  5. Про припинення права оперативного управління майном.
  6. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня2020 року №71 «Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади в особі Сарненської міської ради».
  7. Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради.
  8. Про передачу індивідуально визначеного  майна з балансу Сарненської міської ради на баланс  та в оперативне управління управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради.
  9. Про передачу транспортного засобу з балансу Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання КП «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради.
  10. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.07.2021 № 358 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації» (із змінами).
  11. Про прийняття транспортного засобу з комплектуючими ЗАЗ 110307 у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади в особі Сарненської міської ради.
  12. Про прийняття деякого нерухомого майна із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади.
  13. Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади за 2021 рік.
  14. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік.
  15. Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій  Сарненської міської ради із земельних питань.
  16. Різне.

Керуючий справами виконавчого комітету                                                                   Вячеслав ШИМКО

№23 від 11 лютого 2022 року "Про скликання  позачергової 10-ї сесії   міської  ради восьмого скликання".doc

23 квітня 2024