№584 від 30 листопада 2021 року "Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади будівлі"

30 листопада 2021 року

№ 584

Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади будівлі

Розглянувши лист старости Любиковицького старостинського округу №11 Сарненської міської ради від 04.11.2021 №12/11-371 щодо виявлення під час інвентаризації по вул.Центральній в с.Любиковичі Сарненської міської територіальної громади господарської будівлі, яка використовується для потреб Любиковицького старостинського округу, а саме для зберігання товарно-матеріальних цінностей як складське приміщення, керуючись Цивільним кодексом України, Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. 1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради та взяти на баланс Сарненської міської ради будівлю – складське приміщення, яка розташована по вул.Центральній в с.Любиковичі Сарненської міської територіальної громади.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

584.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"