№273 від 01 листопада 2022 року "Про проведення річної інвентаризації у 2022 році"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 листопада 2022 року                                                                                                  № 273

Про проведення річної

інвентаризації у 2022 році

Керуючись пунктом 10 розділу І наказу Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879 «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань» (із змінами), зареєстрованого Міністерством юстиції України 30.10.2014 за № 1363/26142 та наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 11 «Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб'єктів державного сектору» (із змінами), підпунктом 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести інвентаризацію активів та зобов’язань Сарненської міської ради - матеріальних необоротних активів, пального, запасних частин, матеріалів та обладнання, грошових документів, бланків суворої звітності, розрахунків за станом на 30 грудня 2022 року.

1. Створити комісію для проведення інвентаризації у такому складі:

Голова комісії:

Назарець Іван Петрович - перший заступник міського голови.

Члени комісії:

Шимко Вячеслав Мусійович - керуючий справами виконавчого комітету міської  ради;

Орешко Тетяна Григорівна - заступник начальника відділу фінансово-господарського забезпечення;

Поручиков Сергій В’ячеславович - головний спеціаліст відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення;

Мелешенко Галина Валеріївна - адміністратор Центру надання адміністративних послуг.

1. Інвентаризаційній комісії, в присутності матеріально-відповідальної особи завідувача господарством Соломки Валерія Андрійовича провести інвентаризацію матеріальних необоротних активів, пального, запасних частин, матеріалів та обладнання протягом листопада - грудня 2022 року.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                          Руслан  СЕРПЕНІНОВ

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024
Про надання дозволу на розроблення детального плану території