, Адміністратор

№172 від 03 серпня 2021 року "Про виконання адміністративногостягнення"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

03  серпня  2021 року                                                                                      № 172

 

Про виконання адміністративного

стягнення

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 31¹, 325¹-325³ Кодексу України про адміністративні правопорушення, наказом Міністерства юстиції України від 19.03.2013 №474/5 «Про затвердження порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт, виправних робіт та суспільно корисних робіт» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.03.2013 № 457/22989, згідно направлення Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області № 40/17/2159-21 від 02.08.2021 та постанови Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області  від 20.04.2021 (справа № 373/499/21) направлено громадянина Дубинця Анатолія Івановича для відбування призначеного судом адміністративного стягнення:

 

  1. Направити Дубинця Анатолія Івановича для відбування призначеного судом адміністративного стягнення у вигляді 120 годин суспільно корисних робіт з 05.08.2021 на комунальне  підприємство Сарненської міської ради  «Екосервіс».
  2. Встановити восьмигодинний робочий день п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями в суботу та неділю.
  3. Роботи, які буде виконувати порушник: підсобні роботи, роботи по ремонту установ власності міської ради, установ соціальної сфери, благоустрій територій кладовищ.
  4. Відповідальним за виконання суспільно корисних робіт та облік робочого часу призначити директора комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» Олега Солтіса.
  5. Директору комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» Олегу Солтісу провести вступний інструктаж з техніки безпеки та охорони праці.
  6. Директору комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» Олегу Солтісу щомісячно інформувати відділ пробації про кількість відпрацьованих годин.
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

 

 Виконуючий  обов’язки

 міського голови                                                                   Іван НАЗАРЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Березень
31 березня 2025
№ 44 від 27 березня 2025 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Березень
28 березня 2025
№ 45 від 27 березня 2025 року "Про втрату чинності розпорядження міського голови"

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Березень
28 березня 2025
№ 43 від 27 березня 2025 року "Про приведення в готовність об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням"

Документи → Проєкти рішень 36-ї сесії міської ради
28 березня 2025
Про звіт щодо виконання Програми «Цукровий діабет» на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень 36-ї сесії міської ради
28 березня 2025
Про звіт щодо виконання Програми  протидії  захворюванню на туберкульоз на 2021-2024 роки

Пошук документів