МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

02 грудня  2021 року                                                                                 № 284

Про нагородження Грамотою

Сарненської міської ради та Подякою

Сарненського міського голови

Керуючись рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради    від 16 січня 2021 року №64 «Про затвердження складу комісії з питань нагородження, Положення про неї та Положення про Грамоту, Почесну грамоту, Подяку міського голови», відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,       з нагоди Дня місцевого самоврядування:

1. Висловити Подяку Сарненського міського голови за багатолітню добросовісну працю, особистий внесок у становлення місцевого самоврядування, активну життєву позицію:

ГЕЗІ Ганні Сазонтівні – Стрільському сільському голові 1994-2015 рр.;

НІКОЛАЙЧУКУ Леонтію Сергійовичу – Сарненському міському голові 2002-2010 рр.;

САВЧИК Галині Володимирівні – Тутовицькому сільському голові 1993-1998 рр., 2002-2015 рр.;

ТУШАКОВСЬКІЙ Валентині Володимирівні – голові Сарненської районної ради 1999-2002 рр.

1. Нагородити Грамотою Сарненської міської ради за сумлінне виконання депутатських повноважень, активну участь у діяльності міської ради, її органів в інтересах територіальної громади:

ЖАБЧИК Галину Володимирівну – депутата Сарненської міської ради VIII скликання;

ПАЦУКЕВИЧА Анатолія Сергійовича –  депутата Сарненської міської ради VIII скликання;

ЯКИМОВИЧ Наталію Ігорівну - депутата Сарненської міської ради VIII скликання.

1. Нагородити Грамотою Сарненської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток громади:

БУРЯЧИНСЬКОГО Олександра Миколайовича – члена виконавчого комітету Сарненської міської ради VIII скликання, народного депутата України ІІ скликання;

ГОРКУНЕНКА Петра Петровича –  члена виконавчого комітету Сарненської міської ради VIII скликання, директора Відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету».

1. Нагородити Грамотою Сарненської міської ради за сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток територіальної громади:

АДАМЕЦЬ Світлану Михайлівну – заступника начальника фінансового управління Сарненської міської ради;

БАНАЦЬКОГО Тараса Івановича – старосту Кричильського старостинського округу №3 Сарненської міської ради;

ЗАХАРЧУК Аллу Олександрівну – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради;

КОЗЯРЧУКА Юрія Ярославовича – заступника начальника управління -  начальника відділу житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради;

КОШКІНУ Діану Анатоліївну – начальника Управління освіти Сарненської міської ради;

ЛАВОРА Олексія Федоровича - консультанта Сарненського міського голови;

ТИТЕЧКА Віктора Петровича -  старосту Коростського старостинського округу №2 Сарненської міської ради;

ШАПІРКА Андрія Валентиновича – начальника комунальної установи «Інспекція з благоустрою міста Сарни» Сарненської міської ради;

ШОСТАК Яну Сергіївну – начальника відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради;

ЯНКА Ігоря Михайловича – начальника відділу соціально-економічного розвитку Сарненської міської ради.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№284 від 02 грудня 2021 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради та Подякою Сарненського міського голови".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"