№224 від 01 жовтня 2021 року "Про заходи щодо наповнення бюджету Сарненської міської територіальної громади, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово - бюджетної дисципліни на 2021 рік"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 жовтня 2021 року                                                                                      № 224

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), керуючись  підпунктами 19, 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення відповідності повноважень щодо здійснення витрат бюджету, обсягу надходжень до бюджету на відповідний період, проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівникам бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами:

1. Затвердити заходи щодо наповнення бюджету Сарненської міської територіальної громади, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2021 рік, що додаються.
  2. Управлінням та відділам Сарненської міської ради забезпечити виконання заходів щодо наповнення бюджету Сарненської міської територіальної громади, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2021 рік, передбачених цим розпорядженням.

Інформацію про виконання заходів управлінням та відділам Сарненської міської ради направляти фінансовому управлінню щомісячно, до 5 числа місяця наступного за звітним місяцем, для узагальнення і подання міській раді.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

224-zahodi-napovnennist-bjudzhetu.doc.doc
224-dodatok-finupravlinnja.docx.docx

28 березня 2024