№6 від 30 січня 2020 року "Про Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 січня 2020 року                                                                                      № 6

«Про Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», керуючись пунктами 13, 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році згідно додатку до цього розпорядження.

1. Положення, визначене в пункті 1 цього розпорядження, застосовується головним розпорядником, розпорядниками нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів Сарненської міської ради.

1. Додаток до цього розпорядження є його невід’ємною частиною.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

Додаток.doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"