, Адміністратор

№6 від 30 січня 2020 року "Про Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

30 січня 2020 року                                                                                      № 6

 

«Про Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році»

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», керуючись пунктами 13, 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 

  1. Затвердити Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році згідно додатку до цього розпорядження.

 

  1. Положення, визначене в пункті 1 цього розпорядження, застосовується головним розпорядником, розпорядниками нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів Сарненської міської ради.

 

  1. Додаток до цього розпорядження є його невід’ємною частиною.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

Прикріплені файли
Додаток.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання