, Адміністратор

№14 від 07 лютого 2019 року "Про відрядження команди ФСК "Повір у себе" для участі у чемпіонаті Рівненської області з шашок"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

 

 

07 лютого 2019 року                                                                              № 14

 

 

"Про відрядження команди

ФСК  "Повір у себе" для

участі у чемпіонаті Рівненської

області з шашок"

 

 

  1. Відрядити 09 – 10 лютого 2019 року команду ФСК "Повір у себе" (2 чол.) в м. Рівне для участі у чемпіонаті Рівненської області з шашок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху.

 

  1. Відповідальність за організацію участі команди у чемпіонаті, охорону здоров’я і життя учасників, безпечний проїзд на змагання покласти на Цицюру О.О., голову ФСК "Повір у себе".

 

  1. Головному бухгалтеру міськвиконкому (Орешко Т.Г.) профінансувати команду у чемпіонаті згідно кошторису, що додається.

 

Підстава: положення про проведення чемпіонату Рівненської області з шашок серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та вадами слуху.

 

 

 

 

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                           В.А.ХОМИЧ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання