№163 від 27 листопада 2019 року "Про відрядження команди виконавчого комітету та депутатів Сарненської міської ради для участі у Спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

27 листопада 2019 року                                                                                  № 163

"Про відрядження команди

виконавчого комітету та депутатів

Сарненської міської ради для участі

у Спартакіаді працівників органів

місцевого самоврядування"

1. Відрядити 30 листопада 2019 року команду працівників виконавчого комітету та депутатів Сарненської міської ради (9 чол.) в м. Корець для участі у Спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування серед штатних працівників і депутатів міських та селищних рад в райцентрі.

1. Відповідальність за організацію участі команди у чемпіонаті, охорону здоров’я і життя учасників, безпечний проїзд на змагання покласти на Віктора Бахна, керуючого справами міськвиконкому.

1. Головному бухгалтеру міськвиконкому (Орешко Т.Г.) профінансувати команду у чемпіонаті згідно кошторису, що додається.

Підстава: положення про проведення Спартакіади працівників органів місцевого самоврядування  серед штатних працівників і депутатів міських та селищних рад в райцентрі.

виконуючий обов’язки

МІСЬКого ГОЛОВи                                                         ВІКТОР ХОМИЧ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"