, Адміністратор

№163 від 27 листопада 2019 року "Про відрядження команди виконавчого комітету та депутатів Сарненської міської ради для участі у Спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

 

 

27 листопада 2019 року                                                                                  № 163

 

 

"Про відрядження команди

виконавчого комітету та депутатів

Сарненської міської ради для участі

у Спартакіаді працівників органів

місцевого самоврядування"

 

 

  1. Відрядити 30 листопада 2019 року команду працівників виконавчого комітету та депутатів Сарненської міської ради (9 чол.) в м. Корець для участі у Спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування серед штатних працівників і депутатів міських та селищних рад в райцентрі.

 

  1. Відповідальність за організацію участі команди у чемпіонаті, охорону здоров’я і життя учасників, безпечний проїзд на змагання покласти на Віктора Бахна, керуючого справами міськвиконкому.

 

  1. Головному бухгалтеру міськвиконкому (Орешко Т.Г.) профінансувати команду у чемпіонаті згідно кошторису, що додається.

 

Підстава: положення про проведення Спартакіади працівників органів місцевого самоврядування  серед штатних працівників і депутатів міських та селищних рад в райцентрі.

 

 

 

 

виконуючий обов’язки

МІСЬКого ГОЛОВи                                                         ВІКТОР ХОМИЧ                                             

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання