№52 від 11 квітня 2019 року "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва та надання дозволу на початок виконання робіт на поточний ремонт тротуару по вул. Залоги в м. Сарни Рівненської обл."

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 квітня 2019 року                                                                                                № 52

«Про затвердження зведеного кошторисного

розрахунку вартості об’єкта будівництва та

надання дозволу на початок виконання робіт на

поточний ремонт тротуару по вул. Залоги

в м. Сарни Рівненської обл.»

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2019 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 22.12.2018 №1053, рішення міської ради від 22.12.2018 №1055 «Про міський бюджет на 2019 рік» зі змінами, пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт тротуару по вул. Залоги в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 198,682 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 187,312 тис. грн.

1. Надати дозвіл на початок виконання будівельних робіт на об’єкті, зазначеному в пункті 1 цього розпорядження згідно затвердженої кошторисної документації.

1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за виконанням робіт покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                             С.Б. УСИК

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024