№51 від 08 квітня 2019 року "Про затвердження проектно-кошторисної документації на об'єкт «Капітальний ремонт дороги по вул. Технічна в м. Сарни Рівненської області (коригування проекту)"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

08 квітня 2019 року                                                                                                   № 51

«Про затвердження проектно-кошторисної

документації на об'єкт «Капітальний ремонт

дороги по вул. Технічна в м. Сарни Рівненської

області (коригування проекту)»

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.03.2018 №31 «Про затвердження проектно-кошторисної документації та надання дозволу на початок виконання робіт на об’єкт «Капітальний ремонт дороги по вул. Технічна в м. Сарни Рівненської області (коригування проекту)», беручи до уваги експертний звіт щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт дороги по вул. Технічна в м. Сарни Рівненської області (коригування проекту)», виданий ДП Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» від 20.03.2019 №3606/е/18, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об'єкт «Капітальний ремонт дороги по вул. Технічна в м. Сарни Рівненської області (коригування проекту)» у сумі 10303,922 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 8353,288 тис. грн.

1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за організацією робіт згідно проектно-кошторисної документації покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ та розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б. УСИК

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

24 квітня 2024