№68 від 07 червня 2018 року "Про затвердження проектно-кошторисної документації та надання дозволу на початок виконання робіт на об'єкт «Капітальний ремонт покрівлі, утеплення фасадів міського клубу «Колос» по вулиці Гагаріна, 60-А в...

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

07 червня 2018 року                                                                                                       № 68

«Про затвердження проектно-кошторисної

документації  та надання дозволу на початок

виконання робіт на об'єкт «Капітальний

ремонт покрівлі, утеплення фасадів міського

клубу «Колос» по вулиці Гагаріна, 60-А

в м. Сарни Рівненської області»

З метою виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2018 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 22.12.2017 №713, рішення міської ради від 22.12.2017 №716 «Про міський бюджет на 2018 рік» зі змінами та доповненнями, постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись Порядком виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. №466, пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об'єкт «Капітальний ремонт покрівлі, утеплення фасадів міського клубу «Колос» по вулиці Гагаріна, 60-А в м. Сарни Рівненської області» у сумі 924,264 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 720,859 тис. грн., інші витрати – 203,405 тис. грн.

1. Роботи по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі, утеплення фасадів міського клубу «Колос» по вулиці Гагаріна, 60-А в м. Сарни Рівненської області» розпочати після отримання дозволу (реєстрації декларації) на виконання будівельних робіт від уповноваженого органу державного архітектурно-будівельного контролю.

1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за організацією робіт згідно проектно-кошторисної документації покласти на начальника відділу ЖКГ та розвитку території Козярчука Ю.Я.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                                            В.А. ХОМИЧ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"