№49 від 08 квітня 2019 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

08 квітня  2019 року                                                                                     № 49

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 357 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 16 квітня 2019 року   об 11.00 год.,  в сесійній залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про дотримання умов Договорів, розкладу руху та регулярності перевезень населення автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування..

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про роботу КП "Житлосервіс", КП "Екосервіс" по виконанню робіт з благоустрою та озелененню території міста у весняно-літній період.

Інформують: Місько О.О. – директор КП "Житлосервіс";

Микосянчик О.С. – директор КП "Екосервіс".

• Про надання квартир.

Інформує: Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного

забезпечення.

• Про погодження акту про списання багатоквартирного будинку по вул. Набережній, 5 м. Сарни з балансу КП "Житлосервіс".

Інформує: Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного

забезпечення.

• Про план роботи міськвиконкому на травень 2019 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому;

Козярчук Ю.Я. –начальник відділу ЖКГ та

розвитку території;

Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного

забезпечення;

Арсентєв А.О. – головний спеціаліст із земельних

питань;

Малецька А.Ю. – головний спеціаліст з питань

торгівлі, побуту та

громадського харчування.

• Про рішення міськвиконкому, розпорядження міського голови, що були видані за період між засіданнями міськвиконкому від 03.2019 до 16.04.2019.

Інформує: Усик С.Б. – міський голова.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Документи → Проєкти рішень ради

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
29 березня 2024