№36 від 18 березня 2019 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

18 березня  2019 року                                                                                  № 36

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 357 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконком міської ради

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 20 березня 2019 року о 15.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Екосервіс».

Інформує: Микосянчик О.С. – директор КП "Екосервіс".

• Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 21.03.2018 № 87 "Про розподіл та закріплення мікрорайонів, вулиць міста за загальноосвітніми закладами та дошкільними навчальними закладами міста Сарни".

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про створення комісії по передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Сарни на баланс КП "Екосервіс".

Інформує: Козярчук Ю.Я. – начальник відділу ЖКГ та розвитку

території.

• Про погодження актів про списання багатоквартирного будинку з балансу КП “Житлосервіс”

забезпечення.

• Про призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Сарни.

забезпечення.

• Про створення комісії по прийняттю до комунальної власності територіальної громади м. Сарни малосімейного житлового будинку по вул. Київській, 33.

забезпечення.

• Про план роботи міськвиконкому на квітень 2019 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому;

Козярчук Ю.Я. –начальник відділу ЖКГ та

розвитку території;

Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного

забезпечення;

Арсентєв А.О. – головний спеціаліст із земельних

питань.

• Про рішення міськвиконкому, розпорядження міського голови, що були видані за період між засіданнями міськвиконкому від 02.2019 до 20.03.2019.

Інформує: Усик С.Б. – міський голова.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024