№53 від 18 травня 2018 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва на поточний (ямковий) ремонт доріг струменевим методом по вул. Белгородська, Леонтовича, Свято-Троїцька, Губені, Незалежності...

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18 травня 2018 року                                                                                             № 53

«Про затвердження зведених кошторисних

розрахунків вартості об’єктів будівництва

на поточний (ямковий) ремонт доріг струменевим

методом по вул. Белгородська, Леонтовича,

Свято-Троїцька, Губені, Незалежності, Лисенка,

Пушкіна, Мічуріна, Коперника, 8 Березня,

Соборна (в межах вул. 8 Березня – Котляревського)

та на поточний ремонт доріг по вул. Пирогова,

Кулікова, Ткача в м. Сарни Рівненської області»

З метою виконання рішення міської ради від 22.12.2017 №716 «Про міський бюджет на 2018 рік» зі змінами та доповненнями, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Белгородська в м. Сарни Рівненської області у сумі 72,491 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 59,121 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Леонтовича в м. Сарни Рівненської області у сумі 69,667 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 56,778 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Свято-Троїцька в м. Сарни Рівненської області у сумі 88,309 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 72,155 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Губені в м. Сарни Рівненської області у сумі 35,304 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 28,690 тис. грн.
  2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Незалежності в м. Сарни Рівненської області у сумі 35,670 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 28,516 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Лисенка в м. Сарни Рівненської області у сумі 36,044 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 29,267 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Пушкіна в м. Сарни Рівненської області у сумі 53,800 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 43,588 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Мічуріна в м. Сарни Рівненської області у сумі 35,670 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 28,516 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Коперника в м. Сарни Рівненської області у сумі 36,464 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 29,745 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. 8 Березня в м. Сарни Рівненської області у сумі 28,240 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 23,088 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Соборна (в межах вул. 8 Березня – Котляревського) в м. Сарни Рівненської області у сумі 19,120 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 15,436 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги по вул. Пирогова в м. Сарни Рівненської області у сумі 194,522 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 159,52531 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги по вул. Кулікова в м. Сарни Рівненської області у сумі 191,688 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 157,10636 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги по вул. Ткача в м. Сарни Рівненської області у сумі 197,608 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 162,28979 тис. грн.

1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за виконанням робіт покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ та розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                            С.Б. УСИК

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024