№49 від 10 травня 2018 року "Про затвердження виконавчих зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва на поточний ремонт доріг по вул. Амосова, Бєлгродська в м. Сарни Рівненської області"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10 травня 2018 року                                                                                             № 49

«Про затвердження виконавчих зведених

кошторисних розрахунків вартості об’єктів

будівництва на поточний ремонт доріг

по вул. Амосова, Бєлгродська

в м. Сарни Рівненської області»

З метою виконання рішення міської ради від 22.12.2017 №716 «Про міський бюджет на 2018 рік» зі змінами та доповненнями, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити виконавчий зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги по вул. Амосова в м. Сарни Рівненської області у сумі 53,9244 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 42,728 тис. грн.

1. Затвердити виконавчий зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги по вул. Бєлгородська в м. Сарни Рівненської області у сумі 117,7164 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 93,406 тис. грн.

1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за виконанням робіт покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ та розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                            С.Б. УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024