№147 від 06 листопада 2018 року "Про скликання ХХУІІ позачергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

06 листопада 2018 року                                                                                             № 147

"Про скликання ХХУІІ позачергової

сесії  міської  ради сьомого скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.11.2015 № 21 із змінами згідно рішення міської ради від 04.03.2016 № 129 та рішенням колегії міської ради від 06 листопада 2018 року "Про погодження дати, порядку денного ХХУІІ позачергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХХУІІ позачергову сесію міської ради сьомого скликання 08 листопада 2018 року.

1. Провести пленарне засідання ХХУІІ позачергової сесії міської ради сьомого скликання 08 листопада 2018 року о 14.00 годині в сесійній залі міської ради               (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХХУІІ позачергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХХУІІ позачергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХХУІІ позачергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХХУІІ позачергової сесії міської ради оприлюднити в газеті «Сарненські новини» та на сайті міської ради в Інтернеті.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                         від 06.11.2018 № 147

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

та регламент роботи ХХУІІ поза чергової сесії міської ради

VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХУІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про затвердження змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2018 рік.

та фінансів.

1. Про затвердження змін до цільової Програми проведення ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі міста, підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території м.Сарни на 2018 рік.

та фінансів.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

та фінансів.

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

та фінансів.

1. Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста.

та фінансів.

1. Про міську Програму з надання допомоги хворим, які проживають на території міста Сарни та отримують програмний гемодіаліз, на 2018 рік.

та фінансів.

1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сарненської міської ради на 2019 рік.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території м. Сарни на 2018 рік.

Доповідає: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. - начальник відділу земельних ресурсів.

1. Різне.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                                                                    В.К.Бахно

27 березня 2024