№152 від 19 листопада 2018 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

19 листопада 2018 року                                                                                № 152

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 375, пункту двадцять частини 4 статті 42, статті 53, пункту 8 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 22 листопада 2018 року о 15.00 год., в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Звіт про фінансово-господарську діяльність КП "Готель "Случ" у 2018 році.

Інформує: Драганчук Т.М. – директор КП готель "Случ".

• Про роботу відділу житлово-комунального господарства та розвитку території.

Інформує: Козярчук Ю.Я. – начальник відділу ЖКГ та розвитку

території.

• Про план діяльності з підготовки регуляторних актів виконавчого комітету міської ради у сфері господарської діяльності на 2019 рік.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про Інструкцію з діловодства у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про схвалення змін до цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку міста Сарни на 2018 рік.

Інформує: Жабчик А.В. – заступник міського голови з питань

бюджету та фінансів.

• Про внесення змін до штатного розпису позашкільного навчального закладу "Підлітковий клуб "Юність" Сарненської міської ради.

Інформує: Жабчик А.В. – заступник міського голови з питань

бюджету та фінансів.

• Про надання дозволу на укладення договорів оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни.

Інформує: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

• Про план роботи міськвиконкому на грудень 2018 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують:

Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому;

Козярчук Ю.Я. – начальник відділу ЖКГ та розвитку території;

Товкач Т.П. – в.о. начальника відділу юридичного забезпечення;

Арсентєв А.О. – головний спеціаліст із земельних питань;

• Про розпорядження, прийняті між засіданнями міськвиконкому від 10.2018 до 22.11.2018.

Інформує: Усик С.Б. – міський голова.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024