№30 від 16 березня 2018 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

16 березня 2018 року                                                                                   № 30

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, статей 42, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 21 березня 2018 року о 14.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про хід виконання рішення міськвиконкому від 05.07.2017 № 233 Про затвердження заходів  по виконанню розпорядження голови райдержадміністрації від 12.06.2017 № 227 "Про додержання норм чинного законодавства на території Сарненської міської ради та роботу виконавчого комітету Сарненської міської ради по здійсненню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про підсумки громадських слухань.

Інформує: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

• Про розподіл та закріплення мікрорайонів, вулиць міста за загальноосвітніми закладами та дошкільними навчальними закладами міста Сарни.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про створення спеціалізованих служб цивільного захисту міста Сарни.

Інформує: Миселюк О.О. – головний спеціаліст з питань ЖКГ

та благоустрою.

• Про затвердження Положення про Сарненську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Інформує: Миселюк О.О. – головний спеціаліст з питань ЖКГ

та благоустрою.

• Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в м.Сарни.

Інформує: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних

питань.

• Про план роботи міськвиконкому на квітень 2018 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують: Хомич В.А. – перший заступник міського голови;

Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому;

Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення;

Малецька А.Ю. – головний спеціаліст з питань

торгівлі, побуту та громадського харчування;

Арсентєв А.О. – головний спеціаліст із земельних

питань.

• Про розпорядження, що були видані за період між засіданнями міськвиконкому від 22.02.2018 до 21.03.2018.

Інформує: Усик С.Б. – міський голова

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                   В.А.ХОМИЧ

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень